Logo

O mnie

Projektowanie wnętrz Szczecin

PIOTR HRANYCZKA

Piękne wnętrza, malarstwo i oryginalne rozwiązania architektoniczne interesowały mnie od zawsze. Swoją pasję do estetyki połączyłem z pracą zawodową i od 17 lat, zaczynając podczas studiów w Akademii Sztuk Wizualnych w Poznaniu, profesjonalnie zajmuję się projektowaniem wnętrz.

Nowych inspiracji do projektów dla moich Klientów dostarczają mi między innymi podróże po stolicach Europy. Każdy nowy projekt traktuję jak nowe wyzwanie, ale wartości, które wyznaję w mojej pracy są zawsze stałe. To szacunek i zrozumienie potrzeb Klientów, perfekcyjna dbałość o najwyższą jakość każdego elementu wystroju, a także zachowanie harmonii między pięknem a funkcjonalnością projektu.

Projektuję kompleksowe rozwiązania dla każdego wnętrza, także w zakresie indywidualnych projektów mebli, schodów, drzwi, kominków itp. Biorę odpowiedzialność za całość zlecenia, rozpoczynając od doradztwa, rozwiązań technicznych, poprzez wizualizację, wykonawstwo a kończąc po detale wystroju takie jak zasłony, firany, lampy.

Unikatowość Waszych wnętrz mogę dodatkowo podkreślić poprzez własnoręcznie malowane przez mnie malowidła ścienne, które gwarantuję, są niepowtarzalnym akcentem tworzącym spójne, oryginalne zakończenie projektu.

Zdjęcia, które zamieściłem na mojej stronie są przykładem różnorodnych projektów dla moich Klientów. Wiem od nich, że domy, mieszkania czy też biura, pomimo upływu czasu niezmiennie zachwycają ich tak samo jak na początku. Dlatego, że powstały w wyniku naszej ścisłej współpracy, z poszanowaniem i zrozumieniem ich oczekiwań i potrzeb.